Kierunki 2017/2018

środa, 02 marzec 2011 16:50

Gwarantujemy solidne wykształcenie zawodowe techniczne i nabycie umiejętności szczególnie poszukiwanych obecnie przez pracodawców takich jak:

1. 1.Bardzo dobrą znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  2. 2.Posługiwanie się narzędziami pomiarowymi,
  3. 3.Znajomość budowy samochodów, w tym także samochodów hybrydowych i elektrycznych,
  4. 4.Znajomość procesów diagnozowania, obsługi i naprawy pojazdów samochodowych, w tym najnowszych urządzeń do diagnostyki pojazdói naprawy samochodów,
  5. 5.Prowadzenie warsztatu samochodowego, analiza i kalkulacja kosztów, organizacja pracy, organizacja stacji obsługi i zakładów branży motoryzacyjnej.

Czym się wyróżniamy?:

1. 1.Doświadczoną kadrą dydaktyczną, pracującą ponad 20 lat w zawodzie, która stawia sobie za cel bardzo dobre przygotowanie uczniów do zawodu (uczeń poznaje wszystkie nowości w motoryzacji)
  2. 2.Możliwością odbycia praktyk zawodowych w różnych krajach Europy,    a także w wiodących zakładach motoryzacyjnych (stacjach obsługi) regionu.

Gdzie można znaleźć pracę?

1. 1.We wszystkich zakładach branży motoryzacyjnej,
  2. 2.Firmach transportowych, fabrykach samochodów i podzespołów samochodowych,
  3. 3.Salonach sprzedaży samochodów,
  4. 4.Firmach zajmujących się dystrybucją części i materiałów eksploatacyjnych (magazyny, spedycja)
  5. 5.W ubezpieczeniach komunikacyjnych, przy likwidacji szkód,

Można także dzięki pozyskanej w naszej szkole wiedzy założyć i prowadzić warsztat samochodowy lub mechaniczny.

Jeżeli Twoją pasją jest technika samochodowa - u nas zdobędziesz niezbędną i najnowszą wiedzę dotyczącą budowy, obsługi, diagnozowania i naprawy pojazdów samochodowych, dzięki której nie będziesz miał problemów ze znalezieniem się na rynku pracy w Polsce i w Europie.

Krótkie hasło

Jeżeli Twoją pasją jest technika samochodowa - w naszej szkole zdobędziesz niezbędną i najnowszą wiedzę dotyczącą budowy, obsługi, diagnozowania i naprawy pojazdów samochodowych, dzięki której nie będziesz miał problemów ze znalezieniem się na rynku pracy w Polsce i w Europie.

Czytany 9969 razy Ostatnio zmieniany środa, 28 czerwiec 2017 19:44

Administrator serwisu.

Strona: www.zs2.sanok.pl

Dzisiaj jest: Czwartek
29 Czerwca 2017
Benedykta, Benita, Dalebor, Paweł,
Piotr

Nasi Przyjaciele

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ELMI" Michał Biłas, Jakub Biłas s. c.

"TOM-PLAST" Mazur M.,
Tszan T. sp. j.

Sanok Rubber Company S. A.

Jan Królicki