Klasa mundurowa o profilu wojskowym
23-11-2018
piątek, 16 sierpień 2019 20:38

MATURA POPRAWKOWA

Matura poprawkowa pisemna z j. angielskiego i matematyki odbędzie się 20 sierpnia 2019 r.  o godz. 9.00. Maturzyści powinni stawić się w szkole o godz. 8.00 z dowodem osobistym lub innym dokumentem tożsamości. Na egzamin należy zabrać przybory dopuszczone przez CKE oraz naklejki z kodami, które otrzymaliście w maju.

Matura poprawkowa ustna odbędzie się również 20 sierpnia 2019 r. o godz. 9:00.

• pu1
  • pu2
  • pu3
  • pu4
  • pu5
  • pu6
  • pu7
Powiat Sanocki rozpoczyna realizację projektu „Nowa jakość kształcenia zawodowego w Zespole Szkół nr 2 w Sanoku”. Partnerzy: Sanok Rubber Company oraz EAE Elektronik. Przewiduje on zwiększenie kwalifikacji nauczycieli przez staże u lokalnych pracodawców oraz szerokie włączenie pracodawców do procesu kształcenia zawodowego i staże w lokalnych firmach. 60 uczniów Zespołu Szkół nr 2 z dwóch kierunków nauczania: technik automatyk oraz technik elektronik, odbędzie staże u Partnerów oraz zwiększy swoje kompetencje zawodowe poprzez udział w specjalistycznych kursach.

Tak Fundusze Europejskie wspierają rozwój podkarpackiego szkolnictwa zawodowego. Umowę o dofinansowanie podpisano w obecności Marii Kurowskiej - Członka Zarządu Województwa Podkarpackiego.

Informujemy, że mamy jeszcze wolne miejsca na niektórych kierunkach w technikum oraz w branżowej szkole I stopnia. Szczegóły w sekretariacie szkoły, tel. 13 465 39 51.

poniedziałek, 01 lipiec 2019 12:31

WYNIKI EGZAMINU MATURALNEGO

Informuję, że wyniki egzaminów maturalnych będą do odebrania w sekretariacie szkoły od dnia 4 lipca 2019 r. od godz. 9:00. Wnioski o egzamin poprawkowy można składać            w sekretariacie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 11 lipca 2019 r. Prawo do egzaminu poprawkowego ma absolwent, który nie zdał jednego egzaminu.

Termin egzaminu poprawkowego pisemnego: 20.08.2019 r.

Termin egzaminu poprawkowego ustnego: 20-21.08.2019

Dnia 19 czerwca odbyła się konferencja podsumowująca działania w projekcie Erasmus+, na którą zostali zaproszeni przedstawiciele miejscowych pracodawców, władz oświatowych, nauczyciele, rodzice oraz młodzież. Na początku wicedyrektor - koordynator projektu Bożena Chabros-Jaklik przedstawiła założenia programu Erasmus+ oraz korzyści, jakie daje szkole udział w tych inicjatywach. Następnie zebrani mieli możliwość obejrzenia krótkiego filmu, obrazującego działania zrealizowane w szkole w ramach projektu. Film ten był przez miesiąc edytowany w lokalnej telewizji Galicja. Po projekcji przedstawiciele danych mobilności podzielili się swoimi wrażeniami, pokazując prezentacje z wyjazdów do Drezna, Plymouth oraz na Maderę. Uczestnicy konferencji mieli też okazję zapoznania się z dokumentacją ECVET oraz świadectwami wystawionymi przez organizacje przyjmujące, a także zdjęciami i pamiątkami z wyjazdów, które były prezentowane na specjalnie przygotowanym stoisku. Praktyki zawodowe i dodatkowe staże zagraniczne, organizowane w ramach programu Erasmus+, w których mogą brać udział uczniowie technikum kierunków: technik mechanik, technik teleinformatyk, technik pojazdów samochodowych, technik ochrony środowiska oraz uczniowie szkoły branżowej: mechanik, elektromechanik samochodowy i operator obrabiarek skrawających, organizowane są już od wielu lat w Zespole Szkół nr 2 w Sanoku. W ten sposób szkoła wychodzi naprzeciw potrzebom swoich uczniów, którzy zdobywają dzięki temu dodatkowe kwalifikacje i doświadczenie zawodowe, co bardzo podnosi ich atrakcyjność na rynku pracy. A oprócz codziennych zajęć istotnym aspektem wyjazdów jest również możliwość poznawania kultury i obyczajów innych państw oraz doskonalenie - jakże ważnych w dzisiejszych czasach - umiejętności językowych.

wtorek, 25 czerwiec 2019 21:59

Zakończenie roku szkolnego.

W środę 19 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Podczas akademii, na którą zaproszeni zostali pan Bartłomiej Podkalicki - przedstawiciel firmy ADR Polska S.A. oraz Dyrektor Rozwoju i Organizacji Pracy firmy DO-MET pan Marcin Stach, zostały wręczone nagrody dla najlepszych uczniów ufundowane przez radę rodziców oraz firmy patronackie. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Do zobaczenia po wakacjach, wypoczywajcie bezpiecznie!

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
 Bezpośrednio po części pisemnej wszystkich egzaminów następuje egzamin ustny oprócz języka angielskiego- egzamin ustny z języka angielskiego 27.08.20119 godz.13:30
 Wyznaczona sala i       komisja pozostaje bez zmian. Szczegółowe dane dostępne są w sekretariacie szkoły

godz

Przedmiot

komisja

26.08.2019

Matematyka/matematyka

rozszerzona (osoby, które mają 1 poprawkę lub matematykę i język angielski)

M.Balwierczak- przew.

A.Lubieniecka-Płaziak

B.Więch

Techniki wytwarzania elementów maszyn i urządzeń

Historia i społeczeństwo

A.Czech- przew.
E.Bień
K.Zimoń

BHP

A.Czech- przew.
E.Bień
K.Zimoń

A.Kubowicz- przew

M.Warnecka

M.Skibińska

Podstawy kontr.maszyn

27.08.2019

Matematyka/matematyka rozszerzona
( osoby, które przystępowały do egzaminu poprawkowego 26.08 z drugiego przedmiotu).

M.Balwierczak- przew.

A.Lubieniecka-Płaziak

B.Więch

Język angielski (egzamin ustny godz.13:30)